Lekkerder dan de afhaalchinees
Naast de babi pangang waarschijnlijk het meest bestelde gerecht bij de afhaalchinees: foe yong hai. Ik moet eerlijk zeggen dat ik de versie van de gemiddelde afhaalchinees echt niet weg krijg. Vooral de dikke stukken champignon gecombineerd met een enorm dikke saus zorgen voor weinig subtiliteit. Daarom hierbij een ietwat verfijndere versie van de foe yong hai met kip. Maar wel eentje die zóveel lekkerder is dan van de afhaalchinees. En voor de vegetarische variant laat je de kip gewoon achterwege. We maken er ook een supersimpel sausje bij. En je zet hem zo op tafel. Serveer er lekker een babi gerechtje bij (bijvoorbeeld babi ketjap of babi smoor) en klaar is kees. Of maak er de allerlekkerste nasi of mihoen bij 😉
12 reacties
Inderdaad beter asl van de Chinees, hoewel die foe-yong-hai altijd wat luchtiger lijkt. Ook het sausje is enak!!!!
Haha leuk om te horen!
Gewoonweg heerlijk!
Fijn dat het in de smaak viel!
Heerlijk. Al twee keer gegeten. Ook omdat het potje bamboescheuten nog niet op was. Kunnen jullie meer recepten met bamboescheuten plaatsen? Kun je bamboescheuten ook invriezen?
Fijn dat onze foe yong hai in de smaak valt! 🙂 We zullen het op ons to-do lijstje zetten. Ik heb geen idee of je ze in kan vriezen, lijkt me wel (eerst even goed uit laten lekken dan)
We hebben dit gisteren gegeten, met de mihoen. Mijn zoons zeiden: deze moet in het schrift! Dat betekent dat ze het superlekker vonden. Pasta met chorizo is hier ook favoriet!
Haha leuk om te horen Femmie dat de foe yong hai ook bij de kids in de smaak viel! Bedankt voor het compliment 🙂 En lekkere combi met de mihoen!
Hoi Erik en Tim,
Ziet er heerlijk uit.
Ik houd niet van melk.
Is het mogelijk daarvoor in de plaats kokosmelk te gebruiken?
Alvast hartelijk dank voor jullie antwoord.
Groetjes,
Manolito
Thanks Manolito! Ja deze foe yong hai is ook heerlijk. Je kan inderdaad ook prima kokosmelk gebruiken, geen probleem. Geniet ervan!
Het was weer een toppertje,heerlijk?
Dat horen we graag Elly, fijn dat het in de smaak viel! 🙂