Gonzales
We zijn gek op eenpansgerechten. En dit is weer zo een succesnummer. Nauwelijks afwas en het staat zo op tafel. Ideaal! Wij maken de cajunkruiden zelf, maar koop gerust een potje bij de supermarkt. Nog makkelijker. Hoewel de naam anders doet vermoeden is kip jambalaya trouwens een echt Amerikaans gerecht. Uiteraard met invloeden van de Spaanse en Zuid-Amerikaanse keuken. De oorspronkelijke jambalaya schijnt uit Gonzales te komen. Een stad in Louisiana. Wij maken de klassieke versie. Met kip, chorizo worst en paprika. Maar je kan volop variëren met de ingrediënten. Aan de slag!
64 reacties
Ik vond t niet zo lekker, sorry ☺️. Smaak te rokerig voor mij en schotel bleef nat ook nadat vroegtijdig en best lang de deksel er af had gedaan.
Jammer Ingrid! Smaken verschillen zullen we maar zeggen. Gelukkig staan er nog een hoop andere lekkere dingen op de site die je wellicht wel lekker vindt 🙂
Hier was ik dus naar op zoek! Heb wel als eerste de chorizo gebakken voor de smaak en nog peultjes erdoor gedaan voor extra groente (want daar hou ik van)
Bedankt voor het recept! Heb ervan genoten 🙂
Fijn dat je van ons recept hebt genoten Kimm! Lekker die peultjes, goed idee 🙂
Welke soort rijst hebben jullie hiervoor gebruikt? en hebben jullie de rijst eerst schoon gemaakt?
Witte rijst! En nee niet schoongemaakt Najomi.
Super fijn recept weer, compliment we zijn hier echt fan van jullie site .?
Wat leuk om te horen dat onze recepten in de smaak vallen Anja! Bedankt voor het compliment 🙂
Is heerlijk. zelf genoeg kruiden in huis om de Cajun mix te maken. Makkelijk recept.
Leuk dat je de mix zelf maakt Peter! Fijn dat ons recept in de smaak viel 🙂